Rychlé zprávy

Minisoutěž 01- ohledně cen

1. srpna 2012 v 14:30 | Lenča
CO, CHCETE NA DIPLOMY ATD..? NAPIŠTE PROSÍM DO KOMENTÁŘŮ
Zdravím, potřebuji vědět, co chcete na diplomy, jakou chcete barvu jmenovek a co chcete na avatary? A ti, kdo napsali odpovědi na všech 5 otázek, se ptám: co chcete na diplom, barva jmenovky, avatar, a co chcete dál? Buďto blend, oddělovač nebo ikonku? Napište.
Pouze dvě soutěžící napsaly správné odpovědi na všechny otázky a to Emily a Lucy , ale gratuluji samozřejmě všem zůčastněným, protože dostanete taky nějaké ceny. :-)
Pokud nevíte, jaké máte dostat ceny, koukněte sem: KLIK

Otázky v minisoutěži byly tyto:
Měli jste za úkol uhádnout z jakých filmů pocházejí tyto hlášky:

1: ,,Co to čteš ptakopysku?" ..... ,,Nic." .... ,,No tak, bručoune..."
2.: ,,Zklidni sebe, ty poníku!" ....... ,,Na klauna není bůhví jak vtipnej."
3.: ,,Co je zač? Král bláznivých morčat?" ..... ,,Podle mě veverák."
Bonus 4: ,,Nejsem moucha, jsem kočka!" ....... ,,A on není myš, ale dýka."
Bonus 5: ,,Hrajete tu Shakespeara?"

Správné odpovědi:
1. Iron man 1
2. Hledá se Nemo
3. Madagaskar
4. Sherlock Holmes - hra stínů
5. The Avengers (Avengers)
DĚKUJI VŠEM, CO SE ZŮČASTNILI a ještě jednou GRATULUJI! :-)

Skype a icq opět funkční! :-)

16. ledna 2012 v 22:18 | Lenča
Zdravím Vás moji milí! :-) Jak už z názvu plyne, tak SKYPE a ICQ mi opět funguje! :-) Prostě stačilo jen restartovat PC a už to jelo, děkuji moc Loree a Scraby, ale i ostatním! :-)
RYCHLÉ INFO:

Konečně mám nápad na komix, který mám v hlavě už delší dobu... Nejspíš by to byl nějaký fantasy, nebo nevím... Mě strašně baví hra Assassins creed zrovna hraju ten poslední díl a je to pecka! Navíc mám v The sims 2 i ten jeho oblek, prostě kápě, čepel..., no ještě uvidím, ale už delší dobu toužím udělat s tou hrou komix.. :D
Rozhodla jsem se, že komix Velký Tony Stark (VTS) pokračovat už nebude a nejspíš ho úplně smažu, protože by to bylo skoro to samé, jako povídka Iron man, která mě baví více, než komix VTS, který by byl vlastně nejspíš o ničem. Takže rozjedu úplně nový komix, ale ještě před ním udělám nějaký minikomix, nebo pokračování nějakého staršího komixu, který jsem nedokončila.

Na nový komix, který bude v The sims 2, si budete muset počkat, protože si chci na něm dát opravdu záležet a ne to jen tak odfláknout. :D :-) A taky jsem psala, že si dělám pořádek v downloadech a ještě pořád scháním, protože jich moc nemám, chybí mi hlavně nábytek (objekty), dekorace a je i problém s oblečením na kluky, muže.

Fotky z The sims 3 tady budou možná asi zítra nebo pozítří, ještě uvidím..

Zatím je to ode mě vše, mějte se hezky! :-)

Actually!

23. prosince 2011 v 22:24 | Lenča
Zdravím! Dnes jsem ještě musela něco uklízet a prostě pomáhat mamce, tak proto se tady objevuji, tak pozdě, i když zase nějak pozdě úplně není, teprve 22:24 hod.. :D :-)

Zítra je už Štědrý den, co těšíte se? Já strašně moc!!! :-)

Ohledně rekonstrukce:
  • Popisky v rozcestnících jsou už hotové, tak si je můžete prohlédnout. :-)
  • Rozcestník- Ostatní se bude rušit!
  • Chybí mí ještě udělat to nové menu, které bude zase vlevo. Některé ikonky mám už hotové.
  • Budu upravovat rozcestník downloady atd....
  • ZÍTRA ZDE ČEKEJTE PŘEKVAPENÍ! :-)
Pro dnešek je to vše! :-) Přeji pěknou dobrou noc! :-)

Nepřítomnost...

29. listopadu 2011 v 19:24 | Lenča
Zdravím! Jak už z názvu plyne, tak tady nebudu a ukážu se tady až v pátek 2.12. . Zbytek tohoto týden mě ve škole čeká celkem dost písemek a já se musím učit, i když ve většině předmětech mám dobré známky, tak bych si to nerada pokazila. Dříve mě tady určitě nečekejte, takže jestli budou nějaké reklamy, nebo dotazy v poradně, nebo kdekoliv jinde, tak nečekejte, že vám okamžitě někam dám hlas nebo hned odpovím na váš komentář, ale to snad chápete, ne?
  • Tento víkend se pokusím udělat rekonstrukci blogu, což znamená nový design a ještě pár úprav, jako úprava rozcestníků atd. (Neříkám, že to stihnu za 2 dny, rekonstrukce se může i protáhnout...)
  • Možná na vánoční prázdniny přichystám nějaký ten vánoční program např. nějaké překvapení, soutěže atd. Více k tomu zatím psát nechci...
  • Sami víte, že The sims 2 jsem posledních pár týdnů, nebo snad už měsíc nezapnula, ale brzy se o to pokusím a snad už budu schopná zase v komixu Velký Tony Stark (zkratka: VTS) pokračovat a pak se pustím do dalších komixů. Z The sims 3 jsem toho tady moc nepřidala, ale to už se brzo změní, jen, co bude více času a hlavně nálada.
  • Povídka Iron man stále pokračuje a kolik, že bude mít dílů? Sama zatím nevím.... :D Možná, že i 30, ale nechci předbíhat, ještě uvidím.
A to je vše, uvidíme se tedy až tento pátek.
Mějte se hezky! :-)

Návštěvnost (17.10. 2011 - 23.10. 2011)

24. října 2011 v 16:49 | Lenča
Návštěvnost za minulý týden mě moc potěšila, všem moc děkuji! :-)

Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 64
Utery: 71
Streda: 56
Ctvrtek: 50
Patek: 57
Sobota: 114
Nedele: 111

Celkem: 523

A tohle je ze včera 23.10., taky moc děkuji! :-)

Návštěvnost (10.10. 2011 - 16.10. 2011)

17. října 2011 v 19:35 | Lenča
Návštěvnost už sem dávno nedávám, ale zase mě moc potěšila, tak ji sem dávám. A všem moc děkuji! :-)

Navstevnost za minuly tyden (10.10. 2011 - 16.10. 2011) je:
Pondeli: 37
Utery: 47
Streda: 34
Ctvrtek: 66
Patek: 51
Sobota: 58
Nedele: 93

Celkem: 386


A tohle je ze včera 16.10., taky moc děkuji! :-)

Menší pauza....

11. října 2011 v 16:46 | Lenča
Zdravím, všem se vám omlouvám, že toho tady v poslední době moc není, ale není na to zrovna moc čas... A teď dávám menší pauzu, prostě pozastavuju blog. Jsem nemocná... :( Takže tady nic teď nebude... Mějte se hezky!

Informace o komixu Velký Tony Stark!

28. září 2011 v 18:41 | Lenča
Zdravím vás milí návštěvníci!
Bohužel vám musím oznámit, že si na 3.díl komixu Velký Tony Stark (zkratka: VTS) budete muset ještě nějakou dobu počkat. Komix byl naposledy přidán někdy v dubnu 2011 a moc mě to mrzí, nejdříve nebyl čas a pak, jak jsem se chtěla do toho pustit, tak se mi Sims 2 nějak pokazilo a musela jsem ho přeinstalovat a sice jsem si ten dům od Tonyho zalohovala, ale bohužel v něm nejsou všechny downloady, co tam byli... Takže nemám všechny downloady, co pro ten komix potřebuji a bude těžké některé sehnat a ještě k tomu už je zase ta škola a já jsem už na Střední, no nevím, kdy se tady další díl komixu VTS objeví, ale budu se snažit, aby byl, co nejdříve. :-) A taky to sousedství, ve kterém se to odehrává bude jiné, protože ty mrakodrapy, co jsem měla před tím se mi nepodařilo sehnat, jen některé... A taky Tonyho a Pepper budu muset vytvořit znovu, protože nevypadají jako před tím, jsou prostě obyčejní..No, můžu vám říct, že není lehké si zvykat na to, že ty super downlody, co jsem měla před tím, že je už tam prostě nemám, jen ty některé... Budu hold muset zase hledat. :D Ale já jsem už celkem zvyklá, protože jsem The sims 2 přeinstalovala už asi po 4 a doufám, že už to bylo naposled! Přeinstalovat jsem to musela kvůli nějakému špatnému downloadu, takže teď si budu dávat pořádný pozor, co stahuji!

Tak se zatím mějte! :-)

To ne!!!

23. září 2011 v 16:11 | Lenča
Zdravím, asi víte, co se včera stalo, nějaký/á pi.... se vloupal/a na blog Mrs.Simince- s-s-sims a zrušil/a jí ho! :( Já ty lidi nechápu, jako proč to vlastně dělají? Ani neví, kolik si s tím ten člověk dal práce, prostě je to fakt strašné!

Pro: Mrs.Siminku: Je mi to moc líto! :( A už jsem to vlastně psala na blogu: http://sims123-girl.blog.cz/

Dnes tady možná ještě něco přidám, zatím se mějte!

Konečně nové popisky!

20. září 2011 v 19:47 | Lenča
Zdravím! Konečně jsem udělala nové popisky do rozcestníků, tak si je můžete prohlédnout, ale ještě nejsou úplně všechny. :-)
A taky jsem vlastně už je to celkem dlouho, co jsem si dělala svou jmenovku :D, dělala jsem ji snad někdy v únoru a pak jsem na ni úplně zapomněla. :D :-)
Tak tady je:
Snad se aspoň trochu líbí. :-)
A jinak, byla bych vám moc vděčná, kdybyste mi do komentářů napsali nějakou dobrou stránku s grafikou, klidně může být více než jedna, celkem by se mi hodili nějaké textury na písma, nebo nějaké brushe atd... Předem moc děkuji!

Mějte se hezky! :-)

REKONSTRUKCE!

18. srpna 2011 v 12:25 | Lenča
Zdravím! :) Rozhodla jsem se, že už udělám rekonstrukci blogu, protože chci už prostě jiný design! :D :)

Co se týče 3.dílu komixu VTS (Velký Tony Stark), tak já bych ho ráda udělala, ale prostě teď nějak nebyl čas! :D :)
Tak snad se do něj pustím už dnes a přidám ho ještě tento týden.

Taky vás štve, že ty prázky tak rychle ubíhají? Mě strašně moc! :D :)

A co se týče té rekonstrukce, tak bude asi horní menu a budu to asi docela dost upravovat, protože mám docela hodně klikacích ikonek, takže to potřebuji trochu zmenšit. :D Takže budu upravovat ty rozcestníky atd...

Jinak narozeninovou párty připravuji! :) Pozvánka je ve volitelném horním boxu. :)

Menší info....

1. srpna 2011 v 18:44 | Lenča
Děláte si srandu?? :D No, řekla bych, že nevíte o čem mluvím, ale mluvím o komixu VTS (Velký Tony Stark) nemůžu uvěřit tomu, že jsem ho tady přidala naposledy 22.dubna 2011 :D :), no potom nějak nebyl čas, protože jsem se musela učit do školy a jak začali prázky, tak jsem přemýšlela nad tím 3.dílem a už ho mám napsaný, teď už zbývá ho jen nafotit. To zase tak složíte ani nebude, doufám :D :) Vilu od Tonyho už mám dalo by se říct dostavěnou..

Dnes tady teda fotky ze hry asi nebudou, protože pracuji na dalším čísle časopisu LT-Magazine, který se tady objeví asi až zítra.

A ten 3.díl VTS (Velký Tony Stark) bude rozdělen na 2 části! Nejdříve jsem ani nevěděla, že ten 3.díl budu rozdělovat, ale já jsem si řekla, že ten komix bude mít 10. dílů, a tak prostě ten 3.díl je na 2.části. Ta 2.část měl být 4.díl, ale zjistila jsem, že u 4.dílu už mám vymyšlený jiný název a chci těch dílů mít přesně 10, takže proto to rozdělení. A ten 3.díl tady čekejte snad někdy tento týden, TEĎ TO MYSLÍM UŽ VÁŽNĚ, nechci se pořád vymlouvat na nějaké kraviny..! :)

Zatím se mějte hezky! :)

Vaše Lenča

Taky se vám ukazuje, že máte návštěvnost 0? Co to zase je?? Zkontrolujte žebříčky!

Stal se zázrak!! :)

29. července 2011 v 13:08 | Lenča
To je super!!! Už to funguje komenty, videa z youtube.com, to je super!! Bezva blog.cz to konečně zpravil, protože jsem už fakt měla nervy někde... Takže bezva!! Usmívající se

Mám už plné zuby blog.cz!!!

29. července 2011 v 12:23 | Lenča
Lidi, já už fakt nemám nervy!!!! Nejdou mi vůbec psát komentáře!!! A taky nejdou videa z youtube.com!! Já se na to už fakt vyse..u, jak byly ty změny to s těmi odkazy, novým psacím editorem, nové přednastavování článků a ještě nové rubriky, tak to jsem přežila, to bylo v poho, ale tohle s těmi videi, tak to blog.cz fakt přehnal!!!

Prosím nevíte někdo, co s tím, aby mi šly psát komentáře? Děkuji moc za odpověď předem!


A ještě něco, připadá mi, jako by ty jejich změny šli pořád k horšímu!

Zatím se mějte!

Dnes tady nejspíš už nic nečekejte..

28. července 2011 v 16:18 | Lenča
Nemám na to nervy... Pořád mi to blbne! Prostě blog.cz zase něco dělá a začíná mě to štvát! Doufám, že půjdou vkládat do článků normální videa z youtube.com, protože jestli ne, tak to bude pěkně o ničem!! Oni totiž udělali nové vkládaní videí... Takže fakt bezva... Doufám, že to brzo zpraví..

Zatím se mějte, dnes asi už nic nepřidám...

Jinak tady je odkaz na ten článek o změně těch videí: http://blog.blog.cz/1107/nove-vkladani-medii
 
 

Reklama