Březen 2013

Fotomontáže

29. března 2013 v 12:39 | Lenča |  Jiná Grafika
Po nějaké době Vás opět zdravím. http://i157.photobucket.com/albums/t46/ireniczka/MySmilies/blink.gif O mé nepřítomnosti a novinkách blogu, se více dočtete v předešlém článku.
Dnes mám pro Vás dvě fotomontáže, které jsem vytvořila před měsícem a něco, jinak doporučuji si na obrázky kliknout pravým, abyste je viděli ve větší velikosti. Budu moc ráda, za vaše názory! http://i157.photobucket.com/albums/t46/ireniczka/MySmilies/blink.gif
Zde je první. Jednou jsem si tak prohlížela obrázky ve své složce a narazím na podmořskou hladinu. To mi připomnělo jeden můj sen, zdálo se mi jak jsem nejdříve jela na kole a pak se ocitnu v moři pod hladinou a jakoby se vznáším, poté se začnu topit, ale potom se nějakým způsobem rychle vynořím.

A tady je druhá, která je vlastně má úplně první fotomontáž: Klik na c.č.

Jsem opět aktivní :-)

4. března 2013 v 14:20 | Lenča |  Novinky
Zdravím, nejprve chci říct, že jsem se na blog vůbec nevykašlala, a že to nejsou žádné hloupé výmluvy, děkuji za pochopení. Nuže, nebyla jsem zde přítomná, protože jsem na blog vůbec neměla náladu, také toho mám hodně do školy. A taky chci říct, i když jsem to tady nejspíš už jednou zmínila a to, že nejsme žádné stroje, jsme jen lidé. :-) Nejprve jsem měla do blogování velké nadšení, že zase budu přidávat povídku, rozjedu znovu komixy atd.., ale to nadšení potom zase rychle opadlo. Nyní se mi snad chuť do toho plně navrátila a vydrží, co nejdéle, což bych moc ráda, protože mě blogování, psaní povídek, tvoření komixů atd.. opravdu velmi baví. Ne jen, že mi chybělo tohle tvoření po tu dobu, co jsem zde nebyla, ale také i vy a vaše blogy, už se moc těším až je navštívím a okomentuji. :-)

Každopádně si budete muset na nějakou mou tvorbu počkat, jelikož bohužel nic připraveného nemám, no vlastně maximálně fotky ze hry Sims 3, dále fotomontáž a recenze filmů.

Design- Chystám se vytvořit nový, jeden jsem už měla vytvořený, avšak ten se zde už nehodí, jelikož je zimní. :D
Komixy- Možná obnovím jeden starší, ještě nejsem úplně rozhodnutá. Jinak píšu děj k dalšímu novému a k tomu jen prozradím, že bude detektivní, mysteriózní, dobrodružný a pravděpodobně i historický. Jednou jsem zde psala, že bych chtěla udělat komix Assassins creed a ten tedy stále plátí, jen to zabere vše dost času a zatím nemám k tomu nic napsané, pouze několik nápadů.

Povídka Iron man- Bylo již zveřejněno 14.dílů. A nyní ji právě čeká pauza, která může trvat i několik měsíců, ono to chce pořádně ten děj promyslet a to mi zabere dost času. Tak prosím o trpělivost, věřím, že potom nebudete zklamaní. :-)

Co se týče ostatních věcí jako jsou downloady, má grafika, časopis blogu a další.., tak to budu i nadále přidávat.
Prozatím se s vámi loučím, mějte se hezky! :-)