Květen 2012

Minisoutěž 01

26. května 2012 v 11:05 | Lenča |  Minisoutěže
Z JAKÝCH FILMŮ POCHÁZEJÍ TYTO HLÁŠKY?

Vaším úkolem je napsat názvy filmů, ze kterých hlášky pochází. Některé hlášky pocházejí i z animovaných filmů. Snažila jsem se vybrat co nejvíce známé filmy.
Ceny budou tyto:
Ten, kdo napíše správný název filmu jen u jednoho z těch 5, dostane pouze diplom. (Tyto ceny dostane prvních 5 lidí)

Ten kdo napíše název u nějakých dvou (např. budete vědět jen 1 a 3, nebo jen 2 a 5 atd..) dostane diplom a jmenovku. (Tyto ceny dostanou první 4)

Ten kdo napíše názvy u nějakých tří dostane diplom, jmenovku a avatar. (Tyto ceny dostanou první 3)

Ten kdo napíše všechny správně i ty bonusy, nebo alespoň jeden bonus, tak dostane diplom, jmenovku, avatar a ještě buď mu můžu udělat blend, oddělovač nebo něco ještě malého drobného z grafiky, to si potom napíše, co by chtěl. (Zde jsou volná 2 místa)

Tak se můžete do toho pustit, pokud je vám něco nejasné, klidně se ptejte. :-) Diskuze je moderovaná, abyste nemohli opisovat. :-)

1: ,,Co to čteš ptakopysku?" ..... ,,Nic." .... ,,No tak, bručoune..."

2.: ,,Zklidni sebe, ty poníku!" ....... ,,Na klauna není bůhví jak vtipnej."

3.: ,,Co je zač? Král bláznivých morčat?" ..... ,,Podle mě veverák."

Bonus 4: ,,Nejsem moucha, jsem kočka!" ....... ,,A on není myš, ale dýka."

Bonus 5: ,,Hrajete tu Shakespeara?"

Do komentářů napište: svou přezdívku, to číslo a název filmu např. 1 a název filmu atd...

UPOZORNĚNÍ: NYNÍ SE UŽ STĚHUJI DO NOVÉHO DOMU A BUDU NĚJAKOU DOBU BEZ NETU, TAKŽE BLOG POZASTAVUJI A VRACÍM SE ASI AŽ BUĎ KE KONCI ČERVNA NEBO 2 TÝDEN ČERVENCE, PŘESNĚ NEVÍM, PROTOŽE 1.TÝDEN V ČERVENCI ODLÉTÁM NA 10 DNÍ DO ANGLIE. A OMLUVTE PROSÍM, ŽE JSEM NESTIHLA NIC VÍCE PŘEDNASTAVIT, ALE SLIBUJI, ŽE POTOM VÁM TO VŠE VYNAHRADÍM! :-)
CENY VÁM DÁM POTOM.
TAKŽE ZATÍM ADDIO! :-)

The sims 3- vlasy 06 download

21. května 2012 v 12:00 | Lenča |  The sims 3- vlasy


Po pár dnech se vám opět ozývám a dávám sem nějaké další vlasy ke stažení, tentokrát do The sims 3.
A omluvte prosím opět mou neaktivitu, ale psala jsem, že se brzo stěhuju do nového domu a taky se ještě do toho plete škola a navíc venku je hezky a večer skončím buďto u filmů, či knížky.. A ještě se omlouvám, že teď moc nenavštěvuji mé oblíbené blogy, samozřejmě že to neberu jako nějakou povinnost, kvůli toho jsem taky zrušila to Affs (SB), jen chci abyste to pochopili a hned si mě kvůli toho ze svého seznamu nemazali.
Zatím se mějte, addio! :D :-) Jo a poslední věc, brzy zde čekejte nějakou MINISOUTĚŽ. :-)


The Avengers

13. května 2012 v 21:13 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím, dne 7.5.2012 jsem byla v kině na THE AVENGERS. :-)

Rok výroby: 2012
Žánr: Akční/Dobrodružný/Sci-fi
Délka filmu: 142 min.
Hodnocení na csfd.cz: 91%
MOJE HODNOCENÍ: JASNĚ, ŽE 100%!!! :D :-)

V kině jsem si film neskutečně užívala, každou minutu, každou vteřinu! :D Věděla jsem, že bude určitě opravdu skvělý, ale stejně mě vážně neuvěřitelně překvapil! :D :-) Je to snad nejlepší sci-fi film, jaký jsem kdy viděla! :D Bylo tam plno vtipných hlášek, hlavně Tonyho Starka! :D Prý ,,Hrajete tu Shakespeara?" Kdo neviděl film, tak nepochopí. :D A nebo se zeptal Capitain America Iron mana: ,,Co z tebe zbude bez toho obleku?" Odpověď: ,,Génius, milionář, playboy... :D :D Taky tam byli nějaké velmi vtipné scény s Hulkem, no prostě nejvíce se mi líbil samozřejmě Iron man a taky Hulk! :D U filmu jsem se opravdu dost nasmála! :D Takže rozhodně neváhejte a zajděte si na to do kina! :D :-)
Zatím addio! :D :-)

Dnes do kina na The Avengers! :-)

7. května 2012 v 15:42 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím, KONEČNĚ! :D Dnes jdu do kina na THE AVENGERS! Ani nevíte jak neuvěřitelně megašíleně, maximálně se těším! :D :-) V 16:30 hod. už na to jdu! :D :-) Samozřejmě, že potom napíšu recenzi. :-)

Jinak omluvte prosím mou neaktivitu, ale teď nebylo moc času, budeme se totiž ke konci května stěhovat a doma děláme ve věch pořádek atd.. Takže pak budu muset blog pozastavit, protože budu nějakou dobu bez internetu, ale pokusím se přednastavit co nejvíce článku o tom dám ještě vědět, až na to fakt dojde.


Zatím vše, mějte se hezky! :-)