Duben 2012

Když je někdo šílenec... :D

26. dubna 2012 v 16:49 | Lenča |  Novinky
Zdravím, no nadpis je trochu více přehnaný, tak vám aspoň může dojít, jak moc šílená a praštěná jsem. :D
Obrázek vlevo jsem našla a trochu si ho upravila.

Jednoduše řečeno, když už mám naplno tu skvělou, úžasnou náladu :D tak chci už konečně začít dělat něco na blogu, já nevím, vážení, ale chce to změnu (musíme to předělat kámo a to od základu :D) hláška z Iron mana 2 :D No, nemůžu si někdy pomoc, ale prostě občas řeknu, nebo napíšu nějaké hlášky z různých filmů :D Ale mnohem radši si je vymýšlím sama.
Každopádně si některé z nich schovávám do povídek, či komixů. Mluvil tu někdo o povídce? :D Jo, chystám už 14.díl povídky Iron man, říkám rovnou, že to bude jízda, pan Tony Stark- génius, alkoholik... to pěkně rozjede! :D :-)

A kdo pak to tady mluvil o komixu? :D No přece já, tak hele myslím tohle všechno už naprosto definitivně, opravdu :D VÁŽNĚ! Slyšeli jste to už ode mě několikrát, ale já vás přesvědčím už brzy o tom, že je to už tentokrát pravda! :D :-)
Tak mi už zkus tentokrát věřit, jo? :D Zdá se vám to divné, jak píšu, vysvětlím vám to tak, že mi už prostě fakt hrabe! :D O tom jsem se už zmínila v minulém článku.

Když se tak více zamyslím, tak se tady nějaký komix objevil už fakt dávno. :D Naposledy v dubnu 2011. A někteří z vás už ani neví, jaké komixy jsem to vlastně měla.
Chci se ke komixaření vrátit a taky zkusit něco nového, k čemu mám velmi blízko už od dětství. A to je jedno z těch dlouho očekávaných překvapení na to jedno, o kterém teď píšu si budete muset ještě počkat, bude s tím spousta práce a nebude to vůbec snadné, i když by si někteří řekli, že je to hračka, pak věřte tomu, že to tak není! :-)
A to druhé překvapení se tady objeví velmi brzy, jen musíte ještě vydržet. :-)

1.Chystá se REKONSTRUKCE- jo chce to už fakt nový design, protože už konečně máme pořádné jaro! :D :-)
Nevím, jak u vás, ale u nás svítí krásně sluníčko a venku už je počasí spíš jako v létě. :D :-)
2.Plno nových změn- celkem velká úprava rozcestníků, nové rubriky(asi i některé smažu, ještě nevím...), nejspíš přibudou i nové rozcestníky.
Nový design zatím moc promyšlený nemám, spíše se moc nedokážu rozhodnout, jaké obrázky na něj dám. :D Ale to bude v pořádku. :-)

A ještě něco- věřte, že když si na to všechno počkáte, pak si můžete být jisti, že výsledek bude stát opravdu za to! To už jsem tu taky někdy předtím psala, teď je to už doopravdy myšleno zcela vážně! :-)

Zatím, addio! :D :-) (Opět je to italsky a znamená to: nashledanou) :D :-)
Já jdu ven, je tam pěkně, jinak tento celý týden jsem doma, protože jsem měla průjem a teplotu, ale už je mi líp. :-)

The sims 2- vlasy 04 download

22. dubna 2012 v 15:39 | Lenča |  The sims 2 downloady


Po nějaké době sem dávám download, jsou to moc pěkné vlasy do The sims 2, mně se moc líbí! :-)
Tentokrát se už definitivně, vážně, doopravdy, vracím na blog! :D :-) No jo, ono mi zase hrabe, vážení! :D
Což považuji za dobré znamení, zdá se, že má naprosto, neuvěřitelně skvělá nálada je už vážně zpět! :D :-)
Takže teď už chci tento svůj blog, (ale už fakt! :D) pořádně rozjet! :D :-)

Tak zatím, ciao! :D Kdyby někdo nerozuměl, tak to je italsky čau, italsky fakt neumím, ale tohle slovo náhodou znám. :D :-)

Italské námluvy

21. dubna 2012 v 12:44 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! Dnes v TV na ČT1 V 16:45 HRAJE FILM: ITALSKÉ NÁMLUVY! Pokud někdo neví, hraje tam Robert Downey Jr.! :-) Tento film jsem už několikrát viděla a rozhodla jsem se dám sem svou recenzi.
A ještě dnes hraje jeden film a hraje taky na ČT1 V 21:10 , ale o tom vám dám recenzi někdy jindy, ale i přesto, kdo chce, tak se jmenuje A.I. UMĚLÁ INTELIGENCE a hraje tam Jude Law a je to doopravdy skvělý film od režiséra Stevena Spilberga, který pokud nevíte natočil např. Jurský park, Čelisti, Tintinova dobrodružství, Indiana Jones, Zachraňte vojína Ryana, Terminál, Válka světů, E.T.- Mimozemšťan a další... Samozřejmě filmy, které jsem vám teď vyjmenovala jsem viděla a nelituji toho! :-) Protože všechny jsou prostě naprosto skvělé! :-)


Rok výroby: 1994
Žánr: Komedie/Romantický
Délka filmu: 115 min.
Hodnocení na csfd.cz: 70%
MOJE HODNOCENÍ: 97% (Musíte vidět! :D)

Opravdu bláznívá romantická komedie, která se mi fakt strašně moc líbila, i když tomu nedávám 100%, jako vždy, tak stejně doporučuji shlédnout, a když to dnes hraje v TV, tak máte možnost, tak ji určitě využijte! :-) Ono je to prostě v tom filmu, tak zamotané, tak úžasné! A ještě k tomu jsou tam úžasné Benátky! :D :-)

Fotky z filmu v celém článku:

Magická spirálka

13. dubna 2012 v 21:37 | Lenča |  Jiná Grafika
Po pár dnech Vás zdravím, moji milí! Vím, že jsem tady zase nebyla, ale co už... Dalo by se říct, že toho bylo na mě nějak moc a potřebovala jsem si od blogu odpočinout. A taky jsem zase prožívala nějakou krizi, která je snad už nadobro pryč! :-)
A teď k obrázku, celkem jsem se nudila, tak jsem se rozhodla, že upravím nějaký obrázek a první, který mi přišel pod ruku, byl právě obrázek z filmu Chaplin, a tak jsem si s ním různě pohrávala a vzniklo, to co vzniklo, což znamená, že jsem vytvořila tu spirálku a trochu ještě obrázek upravila. :D Snad se Vám to aspoň trochu líbí. :-) Mě teda moc! A kdo viděl film, tak ten pochopí, co znamená ta spirálka. :D :-)
Pro větší náhled na obrázky klikněte. :-)
imagebam.com

ImageBam image upload

DŮLEŽITÉ: Zítra tady nejsem! Jdeme totiž na narozeniny mého dědy, ale možná sem přidám alespoň jeden článek. Jo a dnes byl pátek 13., tak co? Přihodilo se Vám něco? Mě naštěstí nic, ale měla jsem vážně naprosto skvělou náladu a časté výbuchy smíchu! :D :-)
Zatím vše, mějte se! :-) Vaše Lenča

Popisky- to be continued (pokračování příště)

2. dubna 2012 v 22:35 | Lenča |  Popisky
Zdravím, předem se moc omlouvám za neaktivitu, minulý týden byl pro mě celkem dost náročný. V pondělí a úterý mi bylo blbě a měla jsem průjem. Ve středu, čtvrtek a pátek(pokud nevíte chodím na střední na obor kuchař-číšník), v tyto dny jsem poprvé obsluhovala a domů jsem docházel totálně unavená(obsluhu jsem ale naštěstí zvládala :D :-), takže na blog doopravy nebyla chuť. V sobotu jsem se skoro na pc ani nedostala, protože rodiče se koukali na kuchyně atd.. No ano, my se totiž budeme stěhovat, už se moc těším! :-) A v neděli jsem se musela učit do školy.

A TEĎ UŽ TY POPISKY:
Klik na celý článek