Březen 2012

The sims 2- vlasy 03 download

26. března 2012 v 10:00 | Lenča |  The sims 2 downloady
PŘEDNASTAVENO

Zdravím, přináším vám starší vlasy od Peggy. Omluvte, prosím, zase :D mou neaktivitu, ale měla jsem toho opět hodně do školy a pak trávila čas buď venku, nebo u filmů, či knížky...Zítra možná přidám nějaké fotky ze hry The sims 2 nebo TS3. A potom nějaký další den se tady objeví další díl povídky Iron man.
Zatím se mějte! :-)
Vaše Lenča

Chaplin

20. března 2012 v 20:02 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! O tomhle filmu vám musím vážně dát vědět, protože je opravdu krásný. U filmu jsem se i rozbrečela.
Rok výroby: 1992
Žánr: Drama/ Životopisný
Délka filmu: 143 min.
Hodnocení na csfd.cz: 83%
MOJE HODNOCENÍ: Rozhodně 100%!
Film je to vážně skvělý! A určitě doporučuji zkouknout!
Zajímavost: Herec Robert Downey jr. byl za něj nominován na Oscara, kterého bohužel nedostal, ale podle mě si ho vážně zasloužil!
OTÁZKA: Víte vůbec, kdo Charles Chaplin byl?
Fotky z filmu najdete v celém článku...

The sims 2- rtěnky download

19. března 2012 v 17:37 | Lenča |  The sims 2 downloady
Po pár dnech vás zase zdravím! :-) Nevím, jak u vás, ale u nás byl krásný slunečný víkend, takže jsem byla venku a po večerech koukala na filmy a nebo četla knihu. :D

A teď k downloadu, našla jsem pro vás pěkné rtěnky:


Zdroj:

Jinak bych byla moc ráda, kdybyste do komentářů napsali, co byste na mém blogu chtěli, kromě dlouho očekávaného nějakého komixu a kromě downloadů. Děkuji! :-)

Robert Downey jr. v časopise Esquire

11. března 2012 v 21:02 | Lenča |  Diary Lenči
Lenča se vám po nějaké době opět hlásí! :D Ano, opět mi hrabe. :D Takže rovnou říkám, že teď se už se to tady rozjede, chtěla jsem to tady rozjet už minulý týden, ale nejdříve mě přepadla špatná nálada, a potom mi jeden den bylo fakt blbě, bylo to ve čtvrtek, zrovna jsme byli v kině a mě strašně rozbolelo břicho, začala jsem se potit a viděla jsem prostě nějak divně, motala se mi hlava, bylo to hrozné.. :( No naštěstí si pro mě přijel taťka, doma jsem si lehla, vypila čaj a pak si pustila komedii Na doraz, no musela jsem si to pustit s titulky, protože je to lepší :D a hned mi bylo líp. :D :-)
V pátek jsme jeli do obchodu a co tam nevidím? Herce Roberta Downeyho jr. na titulní straně časopisu Esquire! :D No samozřejmě, že jsem si ho musela koupit. :D Takže utraceno 67 Kč za časopis kvůli 3 stranám, když nepočítám 2 strany, na kterých jsou s Robertem fotky. Pecka že? :D Pokud si myslíte, že mi to vadilo, tak ne.. :D Měla jsem radost, že s ním mám konečně nějaký časopis. :D :-)

Sekne mu to, že? :D :-) No jo, Robert je opravdu fešák! :D :-)
(Obrázek jsem podepsala z toho důvodu, že jsem to fotila já a taky to trochu doostřila.)
A teď k blogu...Chystám pro vás překvapení, no vlastně jsou hned dvě. :D :-) Jen si budete muset počkat, protože to jedno mi dá hodně zabrat, nebude to vůbec snadné, ale snad to nějak půjde. :-)
Klik na celý článek...

Iron man - 13.díl - Úplný magor

2. března 2012 v 20:41 | Lenča |  Iron man
Zdravím, omluvte prosím, že jsem tady přes týden nebyla, důvodem byla škola..

Přináším vám 13.díl povídky Iron man, psala jsem ho snad 3 hodiny :D, no jo skoro pořád jsem něco na něm upravovala, přepisovala atd... :D :-) Díl je o něco delší, ale snad vám to moc vadit nebude. :-)
Přeji příjemné čtení! :-)
Předchozí díl: !ZDE!