Leden 2012

Iron man - 12.díl - Večírek

30. ledna 2012 v 19:52 | Lenča |  Iron man
Zdravím! :-) A je tady 12.díl povídky Iron man, tak si ho užíjte! :-)

Předchozí díl: !ZDE!

Klik na celý článek

Zlatý kompas

28. ledna 2012 v 20:10 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! :-) Máte rádí fantasy? Tak to Vás určitě potěším, dnes 28.1.2012 ve 20:00 hod. na Nově hraje film: Zlatý kompas! Omluvte prosím, že to píšu na poslední chvíli :D Nějaké řeči si myslím, že jsou zbytečné, přes týden jsem toho prostě měla do školy opravdu hodně, proto ta neaktivita.
RECENZE FILMU: ZLATÝ KOMPAS
Film je opravdu úžasný a moc se mi líbí! :-) Poprvé jsem ho viděla v roce 2010, chtěla jsem se na něj kouknot potom znovu, ale pokaždé jsem ho stáhla zrovna v né moc dobré kvalitě, ale určitě budu hledat dále...Film je dobrodružný, srandovní :D, je moc pěkný. :D :-)
Rok výroby: 2007
Žánr: Akční/Dobrodružný/Drama/Fantasy
Délka filmu: 109 min.
Hodnocení na csfd.cz: 58% (To mě opravdu nezajímá, je to názor hodně lidí, ale mě se ten film prostě líbí!! :D)
MOJE HODNOCENÍ: 95%
Fotky z filmu v celém článku:

Já vím...

21. ledna 2012 v 23:21 | Lenča |  Novinky
Zdravím! :-) Já vím, že se tady ještě nic neděje, ale zkrátka potřebuji na to všechno čas, abych ten blog mohla zase rozjet. Nemyslete si, že se mi do blogu nechce, to ne, ale přes týden jsem neměla moc času a taky ani nebyla moc chuť. A snad chápete, že dnes, když je ta sobota, tak jsem si chtěla od blogu prostě odpočinout. Zítra tady určitě něco přidám, aby tu aspoň něco bylo.
Klik na celý článek...

Chystám komix v The sims 2- Assassins creed!

17. ledna 2012 v 18:50 | Lenča |  Novinky
Zdravím! :-) Oslavujme, Lenča po nějaké době zapla The sims 2 a začala dělat na novém komixu, který se bude nejspíš jmenovat stejně, jako PC hra- Assassins creed, po kterém už delší dobu strašně moc touží! :-) A co, že se Lenča rozhodla až teď? Před tím nebyl buď čas, chuť, nálada a především nebyl žádný plášť, kápě... ze hry Asssassins creed do The sims 2, ale už ho mám nějakou dobu a je fakt super! :-) Možná v pátek sem dám obrázky, jak vlastně vypadá v The sims 2.

Jo, píšu to opravdu já! :D Jen mi trochu hrabe. :D Mám opravdu skvělou náladu! :-) A taky neuvěřitelně velké nadšení pro hru The sims 2 a taky pro rozjetí komixů, ale i pro pořádné rozjetí tohoto blogu!!! :D :-)

Klik na celý článek..

Skype a icq opět funkční! :-)

16. ledna 2012 v 22:18 | Lenča |  Rychlé zprávy
Zdravím Vás moji milí! :-) Jak už z názvu plyne, tak SKYPE a ICQ mi opět funguje! :-) Prostě stačilo jen restartovat PC a už to jelo, děkuji moc Loree a Scraby, ale i ostatním! :-)
RYCHLÉ INFO:

Konečně mám nápad na komix, který mám v hlavě už delší dobu... Nejspíš by to byl nějaký fantasy, nebo nevím... Mě strašně baví hra Assassins creed zrovna hraju ten poslední díl a je to pecka! Navíc mám v The sims 2 i ten jeho oblek, prostě kápě, čepel..., no ještě uvidím, ale už delší dobu toužím udělat s tou hrou komix.. :D
Rozhodla jsem se, že komix Velký Tony Stark (VTS) pokračovat už nebude a nejspíš ho úplně smažu, protože by to bylo skoro to samé, jako povídka Iron man, která mě baví více, než komix VTS, který by byl vlastně nejspíš o ničem. Takže rozjedu úplně nový komix, ale ještě před ním udělám nějaký minikomix, nebo pokračování nějakého staršího komixu, který jsem nedokončila.

Na nový komix, který bude v The sims 2, si budete muset počkat, protože si chci na něm dát opravdu záležet a ne to jen tak odfláknout. :D :-) A taky jsem psala, že si dělám pořádek v downloadech a ještě pořád scháním, protože jich moc nemám, chybí mi hlavně nábytek (objekty), dekorace a je i problém s oblečením na kluky, muže.

Fotky z The sims 3 tady budou možná asi zítra nebo pozítří, ještě uvidím..

Zatím je to ode mě vše, mějte se hezky! :-)

Co to zase je?

15. ledna 2012 v 0:03 | Lenča |  Diary Lenči
SKYPE A ICQ...
Asi si říkáte, proč ten název článku. Nechápu, co to zase je, nefunguje mi skype a ani icq. Píše mi to: program přestal pracovat :( Mám sto chutí můj počítač vyhodit z okna!!! :D To jednou nemůže fungovat vše, tak jak má? No asi ne... Vlastně nějakou dobu vše fungovalo, ale pak se cosi stalo.. :D No jo. Asi to bude tím, že asi, tuším že to bylo v pondělí se mi ukázala nějaká tabulka ohledně skype a bylo tam něco napsáno anglicky, já samozřejmě byla unavená a znechucená a tabulku prostě zavřela, nechtělo se mi něco řešit. :D A dnes jsem si chtěla zapnout skype, ale ono to nešlo, tak jsem zkusila icq, ale taky nic.. :( Takže, jsem hodně naštvaná! Dnes jsem měla v plánu přidat sem fotky ze hry The sims 3, ale jakmile jsem zjistila, že mi nejde skype a icq, tak jsem na Sims neměla vůbec chuť a radši si pustila nějaký film.

Nevíte někdo, co s tím skype a icq? Počítač je vždy zvládal, těm programům prostě hrabe! :D Zkoušela jsem i přeinstal, ale pořád nic... :( Předem moc děkuji!
Prostě ty programy fungovat musí! To není možné, aby nefungovaly!

Jinak vím, že jsem ještě nedokončila tu rekonstrukci a taky to, že jsem slíbila, že se to tady více rozjede, tak vám můžu říct, že už na tom začínám pracovat, jen mi musíte dát čas. Už je dost pozdě 0:02 hod., musím už jít spát, tak se mějte!

Popisek- bleskovka

13. ledna 2012 v 22:04 | Lenča |  Popisky
Zdravím, přináším vám po delší době něco z grafiky a to popisek bleskovka. Prosím omluvte, že jsem tento týden nebyla moc aktivní, ale měla jsem toho do školy hodně, samé učení na písemky atd.
Další popisky v celém článku

Sherlock Holmes- Hra stínů

11. ledna 2012 v 21:25 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! A je tady RECENZE FILMU: SHERLOCK HOLMES- HRA STÍNŮ! :-)
Dne 8.1.2012 jsem na něj byla v kině a to prostě nemělo chybu!!! :D :-) Bylo to fakt vtipné, i napínavé a opravdu PECKA! :D :-) A libilo se mi to více než první díl..

Rok výroby: 2011
Žánr: Akční / Mysteriózní / Krimi / Dobrodružný
Délka filmu: 129 min.
Hodnocení na csfd.cz: 80% (Ono se to, ale pořád teď mění...)
MOJE HODNOCENÍ: 100% (Byl prostě skvělý a dalo by se říct, že mě i překvapil a určitě ho doporučuji!)

V celém článku pár fotek z filmu:

Dnes do kina na Sherlocka Holmese- Hra stínů!

8. ledna 2012 v 14:44 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím, jak z názvu plyne, tak dnes jdu do kina na Sherlock Holmes- Hra stínů! :-)
Abych řekla pravdu, tak se na ten film strašně moc těším, sice bude s titulkama, ale to mi vůbec nevadí!! :-)A zítra nebo pozítří tady zase čekejte recenzi. :-) Jinak dnes tady už nic nečekejte..

V CELÉM ČLÁNKU NAJDETE TRAILER FILMU...

Iron man - 11.díl - My si vykáme?

6. ledna 2012 v 16:58 | Lenča |  Iron man
Zdravím, přináším vám další díl povídky Iron man.

Přeji příjemné čtení! :-)
Předchozí díl: !ZDE!
Klik na celý článek

Aktuálně o blogu...

4. ledna 2012 v 19:33 | Lenča |  Novinky
Zdravím, takže většina z vás by chtěla radši fotky ze hry, než povídku Iron man, jak jste psali u minulého článku v komentářích. Jenomže zde stejně zveřejním, jak povídku Iron man, tak i fotky ze hry, které budou z The sims 3 (v The sims 2 dělám pořádek v downloadech a stále hledám nové, což se mi zatím teda moc nedaří, já jich totiž zatím moc nemám, hlavně objekty, nábytek...)

CO SE ZDE V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ OBJEVÍ:
1.Fotky ze hry The sims 3, později i z The sims 2
2.Další díl povídky Iron man, tedy už 11.díl, nejspíš těch dílů bude celkem 30, to ale ještě nemám úplně promyšlené.
3.Downloady z internetu i mé tvorby
4.PŘEKVAPENÍ! Můžete hádat, je to něco,co se tu naposled objevilo v říjnu 2011. Dávala jsem tam i video z mého hraní jedné střílečky a to video jsem sama v té hře natočila a pak sestříhala(vlastně je to mé první video). Ale to překvapení čekejte, až asi koncem ledna nebo spíše začátkem února.


Pro dnešek bohužel vše.. Přišla jsem totiž dneska ze školy úplně unavená a je to tím, že máme tento týden ve škole praxi no... :D a jsem ráda, že jsem se dokopala aspoň k tomuto článku. Tak se mějte hezky! :-)

Zítra škola :(

2. ledna 2012 v 20:02 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! Ano, zítra se už jde do školy a vůbec se mi tam nechce! :D :-) No, možná tak trochu. Ale co rozhodně vím, je to, že bude pro mě hodně, hodně těžké si zase začít zvykat brzo ráno vstávat. :D Snad to nějak půjde. A co vy? Těšíte se do školy? Nebo se Vám taky vůbec nechce, jako mě?

Jednou jsem tady zveřňovala jeden obrázek, co jsem kreslila, napadlo mě, že bych se mohla zase o nějaký pokusit. Kreslení mě taky celkem baví, ale mě baví hlavně čtení, i když jsem toho teda ještě moc nepřečetla, ale baví mě to! :-) Zrovna 30.prosince.2011 jsem začala číst tu knížku Eldest a mám za sebou takové shrnutí, co bylo v prvním díle a první kapitolu. A můžu Vám říct, že mě to zatím opravdu baví! :-)

Měla jsem v plánu sem přidat ještě nějaké ty fotky ze hry, ale nějak jsem to nestihla. :D Tak snad zítra... :D :-)
Nebo byste radši další díl povídky Iron man? Já totiž mám napsaný další díl už nějakou dobu, ale musím ho rozdělit do dvou, protože by to bylo až moc dlouhé, tak co? Napište prosím své názory do komentářů, děkuji! :-)

Rok 2012

1. ledna 2012 v 17:40 | Lenča |  Novinky
Zdravím Vás! :-) Tak jste si užili Silvestr? Já si ho úplně maximálně užila! :-)

Nějaké ty plány, předsevzetí...

  • Určitě chci už konečně blog pořádně rozjet!
  • Rozhodně tady bude více mých downloadů..
  • Rozjet znovu komixy
  • Pokračovat v povídce Iron man
  • Přidávat na blog fotky z mé hry a mnoho dalšího....
  • Prostě začít se o svůj blog více starat... :D :-)
POKUD CHCETE VĚDĚT, JAKÉ BYLI DŮVODY, PROČ JSEM TADY NIC MOC ZE SIMS NEPŘIDÁVALA, TAK SI PŘEČTĚTE TENTO ČLÁNEK: !KLIK!

DALŠÍ, CO SE TADY ČASEM NA BLOGU OBJEVÍ SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: !KLIK!

Dnes tady už asi nic nebude, ale zítra se pokusím dát sem nějaké fotky ze hry Sims 2. Tak se mějte hezky! :-)