Září 2011

Informace o komixu Velký Tony Stark!

28. září 2011 v 18:41 | Lenča |  Rychlé zprávy
Zdravím vás milí návštěvníci!
Bohužel vám musím oznámit, že si na 3.díl komixu Velký Tony Stark (zkratka: VTS) budete muset ještě nějakou dobu počkat. Komix byl naposledy přidán někdy v dubnu 2011 a moc mě to mrzí, nejdříve nebyl čas a pak, jak jsem se chtěla do toho pustit, tak se mi Sims 2 nějak pokazilo a musela jsem ho přeinstalovat a sice jsem si ten dům od Tonyho zalohovala, ale bohužel v něm nejsou všechny downloady, co tam byli... Takže nemám všechny downloady, co pro ten komix potřebuji a bude těžké některé sehnat a ještě k tomu už je zase ta škola a já jsem už na Střední, no nevím, kdy se tady další díl komixu VTS objeví, ale budu se snažit, aby byl, co nejdříve. :-) A taky to sousedství, ve kterém se to odehrává bude jiné, protože ty mrakodrapy, co jsem měla před tím se mi nepodařilo sehnat, jen některé... A taky Tonyho a Pepper budu muset vytvořit znovu, protože nevypadají jako před tím, jsou prostě obyčejní..No, můžu vám říct, že není lehké si zvykat na to, že ty super downlody, co jsem měla před tím, že je už tam prostě nemám, jen ty některé... Budu hold muset zase hledat. :D Ale já jsem už celkem zvyklá, protože jsem The sims 2 přeinstalovala už asi po 4 a doufám, že už to bylo naposled! Přeinstalovat jsem to musela kvůli nějakému špatnému downloadu, takže teď si budu dávat pořádný pozor, co stahuji!

Tak se zatím mějte! :-)

Jak na menu ve volitelném horním boxu

27. září 2011 v 15:30 | Lenča |  Návody- Blog

Návod, jak na menu ve vol.horním boxu.

Tento návod jsem udělala pro tento blog: http://simii-sims.blog.cz/
Nevím, jestli jsem ji dobře pochopila, co vlastně chce vědět, ale snad ano.

Klik na celý článek

Má 1. colorizace

25. září 2011 v 18:44 | Lenča |  Colorizace
Zdravím, moc se omlouvám, že jsem tady včera nic nepřidala, my jsme včera totiž oslavovali taťkovy 45. narozeniny, takže na blog nebyl čas a já vám o tom zapoměla napsat, že tu nebudu.

Udělala jsem svou první colorizaci, tak snad se trochu líbí. :-)

Má colorizace:

V celém článku najdete původní obrázek

Iron man - 3.díl - Tajemství

23. září 2011 v 23:43 | Lenča |  Iron man
A je tady další díl povídky Iron man!

Předchozí díl: !ZDE!

Přeji příjemné čtení!
klik na celý článek

Aktuálně

23. září 2011 v 19:00 | Lenča |  Novinky
Ještě jednou vás zdravím, moji milí! :-)

Takže, chtěla bych napsat něco ohledně blogu.
  • Tento blog, se sice jmenuje: l-o-v-e-thesims, ale chtěla bych tady i přidávat více grafiky, mohla bych si o tom založit nový blog, ale to bych zase nestíhala, takže tady na blogu bude, jak THE SIMS 2/3, tak i GRAFIKA!
  • Dále bych chtěla v co nejbližší době přidat 3.díl komixu VTS (Velký Tony Stark).
  • Grafiku na objednávku nakonec teda rušit nebudu!
  • Rekonstrukce blogu ještě pořád pokračuje, protože ještě upravuju některé rozcestníky atd.
  • Jinak budu zase přidávat fotky ze hry Sims 2/3.
  • Co se týče SOUTĚŽÍ, tak nevím jestli má vůbec smysl nějaké větší soutěže dělat, protože nejdříve se vám lidi přihlásí a pak buď nemají čas, nebo se pořád vymlouvají, nebo prostě neposílají úkoly... Takže se ptám má to smysl tady udělat nějako SIMS SOUTĚŽ? A přihlásili byste se někdo? Potřebuji na to alespoň 8-10 lídí! Soutěžilo by se, jak v The sims 2, tak i v The sims 3, tak prosím do komentářů napište, kdo z vás by se přihlásil. Děkuji!

To ne!!!

23. září 2011 v 16:11 | Lenča |  Rychlé zprávy
Zdravím, asi víte, co se včera stalo, nějaký/á pi.... se vloupal/a na blog Mrs.Simince- s-s-sims a zrušil/a jí ho! :( Já ty lidi nechápu, jako proč to vlastně dělají? Ani neví, kolik si s tím ten člověk dal práce, prostě je to fakt strašné!

Pro: Mrs.Siminku: Je mi to moc líto! :( A už jsem to vlastně psala na blogu: http://sims123-girl.blog.cz/

Dnes tady možná ještě něco přidám, zatím se mějte!


Konečně nové popisky!

20. září 2011 v 19:47 | Lenča |  Rychlé zprávy
Zdravím! Konečně jsem udělala nové popisky do rozcestníků, tak si je můžete prohlédnout, ale ještě nejsou úplně všechny. :-)
A taky jsem vlastně už je to celkem dlouho, co jsem si dělala svou jmenovku :D, dělala jsem ji snad někdy v únoru a pak jsem na ni úplně zapomněla. :D :-)
Tak tady je:
Snad se aspoň trochu líbí. :-)
A jinak, byla bych vám moc vděčná, kdybyste mi do komentářů napsali nějakou dobrou stránku s grafikou, klidně může být více než jedna, celkem by se mi hodili nějaké textury na písma, nebo nějaké brushe atd... Předem moc děkuji!

Mějte se hezky! :-)

Png obrázek

17. září 2011 v 15:24 | Lenča |  Jiná Grafika
Tak jsem se rozhodla udělat takový png obrázek :D :-)


A to je pro dnešek vše, protože jsem psala, že jdu k té babičce na její narozeniny.
Tak se mějte hezky a přeji příjemný zbytek dne. :-)
Vaše Lenča

Popisky - Actually

17. září 2011 v 11:24 | Lenča |  Popisky
Zdravím! :-) Mám tady pro vás další popisky mé tvorby, tentokrát actually neboli aktuálně.
Jak jsem již včera psala, tak dnes jdu k babičce, protože má narozeniny, takže tady moc článků nečekejte. Objeví se tady 2- max. 3 články.

!Popisky prosím nevydávejte za svou tvorbu!

Můžete je používat, ale uveďte prosím zdroj!


3.díl komixu VTS se opět odkládá...

16. září 2011 v 14:08 | Lenča
Zdravím! Ano je to tak, tuto sobotu jsem se konečně chtěla pustit do dalšího dílu komixu Velký Tony Stark, ale bohužel nebude na to čas... Zítra jdeme totiž k babičce, protože má narozeniny a v neděli určitě mít čas nebudu a za dnešek se vše stihnout nedá a taky když je ten víkend, tak nechci jen sedět na blogu, jsem ráda, že je konečně ten pátek. No a já se vlastně ještě do toho focení 3.dílu hned pustit nemůžu, protože ještě nebyl čas dodělat to sousedství, ve kterém se to odehrává. Takže nevím no.... prostě až tady ten 3.díl VTS bude, tak tu bude... Já bych se do toho komixu ráda pustila, ale jak vidíte, tak prostě nestíhám a taky zruším grafiku na objednávku, nemám na to čas, sice dělám grafiku ráda, ale prostě není čas. Možná vám to teď příjde, že se skoro pořád na něco vymlouvám, ale jak začala škola, tak já ani nevěděla, co mám dělat dříve. A nebo si myslíte, že mě blog nebaví, ale to není pravda, já dělám na blogu moc ráda, ale teď zrovna není moc času, ale to snad všichni chápete.

Tak se zatím mějte hezky! :-)
Vaše Lenča

Kresba- Elf

15. září 2011 v 20:28 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím! Tak tady teda zveřejňuji tu mou kresbu, o které jsem vám včera psala. Dnes jsem ji ještě vybarvovala. Vím, je to děs! :D
Ale já vážně nějak moc kreslit neumím, ale kreslím celkem ráda... :D No a je to takový elf. :D :-)
Kreslila jsem to podle jednoho obrázku.
Tak se mějte hezky! :-)
Vaše Lenča

Popisky - The sims 3

14. září 2011 v 18:14 | Lenča |  Popisky
Zdravím, tyto popisky The sims 3 jsem tady dávala už na párty blogu-1.ROK, ale rozhodla jsem se je tady dát ještě jednou pokud jste je ještě neviděli. Dnes tady už nic nebude, protože jsem fakt unavená ze školy. Nejdříve jsem si kreslila, no ten obrázek nevím jestli ho tu mám zveřejňovat, protože zrovna nějak moc kreslit neumím :D, potom jsem poslouchala písničky a pak jsem se rozhodla se tu nachvíli zastavit. A komix Velký Tony Stark bych ráda sem přidávala, ale není čas... Možná se do něj pustím tento víkend.
A tady jsou ty popisky The sims 3:
!Popisky prosím nevydávejte za svou tvorbu!

Můžete je používat, ale uveďte prosím zdroj!

Pro dnešek je to ode mě vše a přeji vám příjemný zbytek dne! :-)
Vaše Lenča

Zastavení na blogu....

13. září 2011 v 18:47 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím Vás! :-) No, dnes byl den ve škole celkem v pohodě a včera taky. Prostě my tam ještě nic neděláme, tento týden máme praxi a prostě sedíme v učebně a neděláme nic, jen si povídáme s učitelkou. :D :-) Akurát dneska jsme popsali asi 3 stránky v sešitě a pak jsme už nedělali nic. Super bylo, že dnes jsme měli ne na 7:00 ,ale na 7:50 hod. a zítra máme taky na 7:50 hod. A dnes jsme skončili dříve, měli jsme končit 13:30 a skončili jsme už ve 12:00 hod., ale včera jsme tam seděli až do 14:00 hod. Takže fakt pecka! :D :-) No, my budem v té učebně jen tak sedět až do konce tohoto týdne, protože nás je asi 22 a my máme být rozděleni na 2 skupiny na kuchaře a číšníky, prostě budeme dělat obodvoje, nejdříve jedna skupina bude dělat kuchaře a ta druhá číšnika a za půl roku se to vymění. Jenomže, ty dvě učitelky zatím neví, jak jsme rozděleni do těch skupin a proto prostě neděláme nic.. :D :-) A příští týden máme normální školu a to se už budeme normálně učit, prostě se to bude střídat jeden týden praxe a ten druhý týden škola. Dnes sem možná ještě něco zveřejním...

No, vím že některé z vás už možná ty moje kecy trochu nudí, jako myslím, že sem přidávám jen Diary, ale není čas a nějak nemám chuť zapínat Sims 2, protože jsem utahaná a unavená a prostě dnes jsem si zase pustila film, jak jsem přišla domu, ale ne hned až tak kolem půl 4 hod. Prostě je to nějaké divné, jak začala škola, tak jsem nejdřív na blog neměla čas skoro vůbec. A teď, jak tam ještě nic neděláme, tak se mi nějak nechce nic přidávat. :D To nechápu.... Na komix VTS 3.díl si ještě počkáte, protože nemám tušení, kdy ho vlastně nafotím a dám sem na blog. Ani nevím, jestli má smysl začínat s tím fantasy komixem, protože nevím kde mám hledat nějaké fantasy oblečení, nevíte náhodou o něčem?? Budu Vám moc vděčná, děkuji moc předem!

Tak a to je zatím vše, co jsem vám chtěla napsat.
Mějte se hezky! :-)

Vaše Lenča

Megamysl

11. září 2011 v 19:25 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím, tak nakonec dnes zde zveřejňuji jen recenzi filmu Megamysl.
Určitě tento film doporučuji zkouknout, je to vážně sranda a opravdu super!!! :D :-) A pořád si říkám, kam na to pořád chodí... :D Fakt se film povedl. I když je animovaný, tak se mi opravdu strašně moc líbil!!! :-)

Rok výroby: 2010
Žánr: Animovaný/Komedie/Rodinný
Délka filmu: 95 min.
Hodnocení na csfd.cz: 77%
MOJE HODNOCENÍ: 100% (Jsem prostě s ním naprosto spokojená!) :-)
Příště už čekejte recenzi jednoho fantasy i trochu hororového filmu, jehož název neprozradím! :D :-) Nechte se překvapit! :-)


V celém článku fotky najdete fotky z filmu :-)

Bezva film! :-)

11. září 2011 v 13:14 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím, já vím, moc se omlouvám, ale nějak jsem na blog neměla čas a jak jsem přišla ze školy domů, tak buť nebyl čas a nebo jsem byla tak otrávená a prostě unavená, že se mi na ten blog nechtělo a pustila jsem si radši nějaký film nebo tak něco.. :D :-) A zrovna včera jsem viděla opravdu úžasný animovaný film, který se jmenuje: Megamysl, o něm vám dnes napíšu asi recenzi. A je to fakt pecka a sranda., fakt jsem se u toho dost nasmála! :D :-) No, jinak dnes bych tady už konečně něco ráda zveřejnila, je toho celkem dost, ale nic z toho ještě nemám připravené, protože zatím nebylo kdy... :D Na té střední škole už to fakt není, takové jako na základce... A navíc mám úplně blbé spoje, jako, že mi blbě jezdi autobusy, buť tam, jak jedu do školy, nebo jak jedu zpět domů, ale ty blbé spoje jsou jen někdy, nejsou naštěstí pořád. :D :-) Ve čtvrtek máme nejdelší školu.. :( Začínáme v 7:00 hod. a já vstávám už ve čtvrt na šest, abych stihla autobus a končíme 15:20 hod. a autobus mi jede až 16:10 hod. pěkně na nic!!! :( Ale tento čtvrtek jsem tam tak ještě dlouho neseděla, protože nás pustili dříve domů, končili jsem nějak kolem druhé něco... A příští týden máme praxi a to znamená, že celý týden budu mít na 7:00 hod. a konec bude 14:05 hod. Takže říkám ti, co jste na základce, to máte ještě dobré. :D :-) Takže, dnes teda přidám tu recenzi filmu Megamysl a možná ještě snad stihnu ty diplomky za soutěžě 02 a 03, co byli na párty blogu- 1.ROK.

Tak a teď utíkám ven, je tam hezky! Tak se zatím mějte! :-)

Vaše Lenča

Zdravím! :-)

5. září 2011 v 11:54 | Lenča |  Diary Lenči

Ve škole je to zatím pěkný zmatek a ještě se neučíme. Dnes nám náš třídní četl školní řád a ještě prostě samé kecy... :D :-)
A zítra máme nějaké seznamování a učit se budeme asi až od středy, ale to se ještě pořádně neví. Moc se omlouvám, že jsem tady nic nepřidávala, ale bylá jsem ráda, že je víkend a venku bylo pěkně, takže jsem byla venku a pak večer doma už se mi nechtělo nic přidávat na blog, prostě jsem si pustila telku a bylo. :D

Dnes tady zveřejním asi nějaké downloady ať je tu aspoň něco. A ještě sem dám ty diplomky za ty soutěže 02 a 03, co byli na narozeninové párty blogu-1.ROK.

Co se týče komixu VTS (Velký Tony Stark), tak jak už jsem psala před tím, tak ještě nemám všechny potřebné downloady a navíc není moc času, když je zase škola, možná se tu 3.díl VTS objeví někdy příští týden, ale nic neslibuji.

Zatím je to ode mě vše. Mějte se hezky! :-)
Vaše Lenča

Diplomky za bleskovku na párty!

1. září 2011 v 17:57 | Lenča |  Párty blogu- 1.ROK

Tak a mám tady pro vás diplomky za párty a taky je tady výsledek té soutěže 01, jaká hláška to vlastně vyhrála.

Klik na celý článek

1.školní den za námi! :-)

1. září 2011 v 13:10 | Lenča |  Diary Lenči
Tak a 1. školní den je za námi! :-) Přežila jsem to dobře! :D :-) Měli jsme zahájeni v kině, v jednom ze sálů a bylo to celkem fajn. :-) Nakonec si zatím myslím, že to tam zase tak hrozné na té střední nebude, ale bude to určitě náročnější než na základce. Taky nám tam vyjmenovali plno sportů, do kterých se potom můžeme přihlásit. A já uvažuji o tom, že bych se přihlásila do horolezectví, ale to bude až před letními prázdninami :D :-), doufám, že rodiče nebudou mít nic proti. :D :-) Snad ne. :-) A taky tam bude lyžařský výcvik, ale až v 2.ročníku. Jako třídního budeme mít učitele a ne učitelku, takže to bude zajímavé. :D :-) Na základce jsme jakože učitele měli, ale jen na vedlejší předměty, jednoho, který byl fakt úplně fajn učitel, tak toho jsme měli na Zeměpis a toho druhého jsme měli na volitelný předmět Sportovní hry.

Jinak dnes sem zveřejním ty diplomky za tu bleskovku, co byla na narozeninové párty blogu-1.ROK. :-)
No, nejspíš tento článek už ukončím, co jsem chtěla napsat, jsem napsala a snad je to všechno. :-)

Tak se zatím mějte hezky!
Vaše Lenča