Červen 2011

The sims 3 je bezva! :)

26. června 2011 v 19:47 | Lenča |  Rychlé zprávy
Zdravím, jsem tady jen nachvíli... No, moc se omlouvám, vím, že jsem psala, že tady brzy můžete čekat nový design atd... Já už ho sice hotový mám, ale ještě musím udělat ikonky atd... No a jinak, co se týče toho nádpisu, že The sims 3 je bezva, tak mně opravdu začal bavit a to asi díky tomu, že jsem si nainstalovala The sims 3 Povolání snů a Po setmění a je to super! Protože ta samotná základní hra byla taková nic moc..

Měli byste taky vědět, že se mi teď poslední dobou ani nějak něco přidávat na blog moc nechtělo, ani nevím proč..

Na ten komix Velký Tony Stark (zkratka: VTS) si budete muset ještě počkat, protože jsem se ho teď ani nedotkla, prostě nějak jsem na to a na blog neměla chuť...

Nový design tady nastavím asi někdy ten týden, co teď bude.


No a jinak se včera oslavovali moje 15. narozky, idkyž je mám až 30.6., no ale oslava byla super! :)

Tak a zatím se mějte hezky! :)

Brzy čekejte nový design!

22. června 2011 v 12:44 | Lenča |  Novinky
Zdravím všechny! :)

Takže, už brzo můžete čekat nový design.


1.Dále jsem se rozhodla, že ty downloady na přání asi nakonec nebudou.
2.Budu upravovat rozcestník downloady a taky tady brzy nějaké přibydou a i mé tvorby např. se můžete těšit na nějaké oblečení mé tvorby, nebo na domy, kůže, možná i oči a možná taky i vlasy, ale ty vlasy to ještě nevím..
3.Taky tady brzo začnu přidávat nějakou svou grafiku, protože ona mě baví, ale zatím jsem zde nic nepřidala, kromě těch starých designu.
4.Jinak tady zase začnu přidávat, nějaké fotky ze hry The sims 2 a i The sims 3, prostě nějaké rodinky atd. a taky zase budu přidávat i nějaké návody. 5.Jinak o časopisu LT-Magazine a o komixech jsem psala v minulém článku..

Tak a to je zatím vše! :)

Vaše Lenča

Název nového designu

18. června 2011 v 15:57 | Lenča |  Novinky

Zdravím všechny! Jak jsem již včera psala, tak konečně mám ty všechny písemky za sebou! :) Takže, můžete čekat zvíšenou aktivitu, ale zase nebudu pořád sedět na blogu, to si nemyslete, protože už jsem tady psala, že já nesedím doma, když je venku hezky. No a taky si budu užívat prázdnin, které za chvíli začnou a už se moc těším! :)

Taky jsem přišla na nový název mého blogu a ten je: The magical world of Sims a v překladu to je: Magický svět simíků
Víte, já prostě mám ráda fantasy, ale taky i sci-fi, tajemné a jiné... No, to si můžete přečíst v mém profilu, jaké žánry se mi líbí...
  • No a taky ten název: The magical world of Sims, jsem se rozhodla, že tak pojmenuju i svůj nový desing, který vlastně ještě vymyšlený není, ale možná mě už něco napadá..
  • Taky zde můžete brzo čekat 3.číslo časopisu LT-Magazine, budu se ho snažit udělat co nejdřív to půjde. :)
  • Na 3.díl komixu VTS (Velký Tony Stark) si budete muset počkat no.. Já neměla čas ho ještě napsat... No, něco už tam napsané mám...
  • Jo a taky bude ten nový fantasy komix, jehož název neprozradím, nechte se překvapit! :)
Tak a to je zatím vše! :)

Návod jak nainstalovat Adobe Photoshop

17. června 2011 v 19:38 | Lenča |  Jak nainstalovat Adobe Photoshop
Zdravím, konečně mám všechny ty písemky za sebou :) Takže blog už pozastaven není a já vám přináším další návod..
Je spíše pro jednu slečnu, která mi psala na email, že neví jak má nainstalovat Adobe Photoshop, tak jsem se rozhodla udělat na to návod..
Pozn: Tento obrázek je mé tvorby až na to pírko.. :)
Klik na celý článek

Pozastavuji blog!

11. června 2011 v 14:47 | Lenča |  Rychlé zprávy

Zdravím všechny! Bohužel musím pozastavit blog, protože ten týden, co teď bude, tak budeme ve škole psát hodně písemek a já se na blog vůbec nedostanu, tak pozastavuju a objevím se tady asi až v pátek 17.6., no a od toho dne by se měla moje aktivita na blogu o hodně zlepšit, protože 21.6. už se uzavírají známky. Jinak dnes už tady nic nečekejte, protože se musím učit...

Zatím se mějte hezky! :)

Vaše Lenča

Pomooc!! The sims 2 mi nechce načíst :(

10. června 2011 v 14:56 | Lenča |  Diary Lenči
Zdravím... Dělá si The sims 2 ze mě srandu?? No, jde vidět, že asi ne.... Nechce mi načíst a já nechápu proč, když jsem to včera normálně hrála a vše jelo v pohodě... Pokoušela jsem se i natočit nějaké video a pak jsem ho chtěla i upravit ve windows movie makeru... No a dnes jsem chtěla The sims 2 zapnout prostě jsem klikla na ikonu, potom se ukázal takový ten rámeček a klikla jsem na Hrát hru... Pořád čekám, čekám a nic...to fakt nechápu... vůbec nic se mi neukázalo žádná chyba, prostě nic.... A nespustilo se mi to i když jsem dala pryč všechny downloady... :(

Tak Vás chci poprosit.. Nevíte někdo, co s tím? Napište sem do komentářů cokoliv by mi pomohlo.. Předem moc děkuji!

Jo a ještě jedna věc... Jestli budu muset The sims 2 přeinstalovat, což se asi stane, tak mě asi jebne, protože sice budu mít zalohované downloady, ale jinak vše bude asi pryč, prostě všechny ty sousedství, rodiny, taky i sousedství ve kterém se odehrává komix VTS, prostě šíleně mě to štve už teď!! A navíc ty datadisky atd. budu muset znovu všechny stahovat...
No stalo se mi to už několikrát, ale prostě teď mě to štve více než kdykoliv předtím, protože bude těžké znova vytvořit ty všechny postavy do komixu VTS a i samotného Tonyho Starka a všechny a taky budu muset postavit tu nějakou vilu, která bude úplně jiná a i sousedství... Prostě strašné... :(

Tak Vám předem moc děkuji za všechny vaše rady!

Menší info...

6. června 2011 v 17:37 | Lenča |  Novinky
Takže, rozhodla jsem se napsat takové menší info o blogu...

1. Říkala jsem si, že by nebylo špatné udělat soutěž o nejhezčí blog neboli Sonb, no, pokud tuto soutěž opravdu chcete, tak zahlasujte prosím dole pod článkem v anketě, děkuji! :)

2. Začala jsem pracovat už na dalším komixu, který teda bude fantasy, ale mám napsané jenom o čem asi bude, jinak zatím nic... Jinak začnu na něm pořádně pracovat až dokončím komix VTS neboli Velký Tony Stark, který bude mít asi 10 dílů a zatím jsem zveřejnila 2+ úvod a na 3. díle pracuju a kdy ho dám na blog, tak to nevím, protože ho teprv píšu, ale to už jsem tady psala, že jsem už ho měla napsaný, ale nelíbilo se mi to, tak jsem to celé poškrtala a začala psát znovu..

3. Už jsem se tady i zmíňovala o tom, že by už to chtělo nový design, jenomže ho ještě nemám vymyšleny, jak bude vypadat..

4. Další číslo časopisu LT-Magazine nebo soutěž Miss sims čekejte, tak asi až ke konci června, no, ještě uvidím..

The sims 3 datadisky- cd key

6. června 2011 v 16:56 | Lenča |  The sims 3 datadisky- cd key
Zdravím, dávám sem cd-klíče na The sims 3 datadisky i na základní hru, tak jak jsem dávala i na The sims 2, tak jsem se rozhodla dát sem i na The sims 3.. Nevím jestli ty cd klíče od těch datadisků fungují, protože já mám jen základní hru, tak když tak v případě, že by vám nefungovali, tak mi napište do komentářů, ale měli by vám normálně fungovat..

The Sims 3: LDM-LFT8-GTAW-HGT7-ZRLD

The Sims 3 Cestovní horečka: MU8Q-99YE-7L73-D7L9-6RLD

The Sims 3 Luxusní bydlení: V677-YLAC-SCRM-E201-0VTY

The Sims 3 Povolání snů: VJZR-UPAC-SCRM-PITA-LITY

The Sims 3 Po setmění: AJTT-CV79-2RA9-92RA-DRLD

The Sims 3 Zahradní mejdan: 8UCC-MRJG-2C9N-2RYS-7FLT

The Sims 3 Na plný plyn: VPMV-7PYX-VTY6-RTY6-6VTYThe sims 2 mini restaurace ke stažení

5. června 2011 v 19:55 | Lenča |  The sims 2 downloady
Zdravím Vás, milí návštěvníci, vím, že jsem teď zase nebyla aktivní a strašně mě to mrzí a prostě někdy už fakt štve, ale to prostě ta škola no..

Zase jsem se hrabala ve svém starém blogu a našla jsem tam tuhle restauraci, tak jí sem dávám, aby tady bylo aspoň něco..


Vyžaduje:The sims 2 Noční život,Univerzity

Stahuj zde: Download

Zdroj: modthesims.com, registrovaná stránka, ale registrovaní být v tomhle případě nemusíte! Download jsem nahrála na uložto.cz :)Restaurace zevnitř pod celým článkem..