Květen 2011

Novinky o blogu

28. května 2011 v 15:36 | Lenča |  Novinky

Zdravím, no opět jsem neměla čas na blog, ale to jsem tady už napsala v předešlém článku, takže kdo neví o co jde, tak ať si přečte předešlý článek. A taky bylo venku hezky, takže jsem neměla důvod sedět zavřená doma u počítače, když bylo tak pěkně..

Takže první věc, kterou bych vám chtěla oznámit je ta, že už pomalu uvažuju nad tím novým designem, no ale ještě zatím nic nevím, jak bude vypadat atd..

Na 3.díl komixu VTS neboli Velký Tony Stark, si ještě počkáte, protože ho celý přepisuju a kdy bude hotový, tak to zatím nevím.. Připravuju také další komixy, ale nechci nic moc prozrazovat, jen vám prozradím to, že ten jeden bude nejspíš takový fantasy a tajemný.

No a na 3.čísle časopisu LT-Magazine už začnu pomalu pracovat, no a snad se vám bude líbit, chystám tam totiž dát i nějaké nové věci, no však uvidíte. :)

To bude asi, co se týče novinek o blogu vše, no jinak dneska možná ještě něco přidám...

Tak zatím se mějte hezky! :)

Omluva...

13. května 2011 v 20:48 | Lenča |  Novinky
Přeji hezký den, ale nevím jestli byl hezký i pro mě, ale nejspíš asi ano. Moc se omlouvám, že jsem tady těd nebyla, no koukám, že jsem poslední článek přidala 30.dubna... A měla jsem k tomu důvod a tím je zase ta škola. Těd jsme toho měli do školy celkem hodně např. jsem se musela učit na různé písemky a dělat prezentace atd., bylo toho opravdu moc a já tady snad neměla čas ani zajít a přidat tady nějaký článek nebo podívat se na své oblíbené blogy a okomentovat jim jejich články třeba nějakou jejich tvorbu, nebo komix atd.. Chtěla jsem nafotit nějaké fotky v The sims 2 nebo i v The sims 3 a dát to na blog, ale nešlo to, prostě nebyl čas. Jinak taky jsem chodila ven, protože tam bylo fakt hezky.

Přemýšlela jsem taky o tom, že by to už chtělo nový design, ale ještě mě nic nenapadlo, jak by měl vypadat...
Víte já mám celkem dost nápadů, jako co se týče blogu, třeba bych chtěla udělat další číslo časopisu LT-Magazine, nebo co já vím... Chtěla bych tady toho na blog dát fakt hodně třeba návody, downloady mé tvorby, něco z grafiky, přidat další díl komixu Velký Tony Stark, ale problém je v tom, že na to není zrovna moc času.. No řekla bych, že tady budu přidávat, co už tady to tak dělám nevím jak dlouho, že budu přidávat tady něco na blog jen pátky a soboty, pokud budu mít čas, ale přes týden možná jen někdy... Od poloviny června by se měla moje aktivita na blogu zlepšit, protože teď je toho fakt moc a ještě bude, protože se budou psát čtvrletky a prostě to bude hrůza...

No zatím se mějte hezky! :)