Duben 2011

Profil Webmiss

30. dubna 2011 v 17:29 | Lenča
Zdravím Vás milí návštěvníci!

Je na čase, abych Vám konečně něco o sobě napsala! :)

Jmenuji se Lenka a pocházím z Moravskoslezského kraje.
Je mi 14 let a své 15 narozeniny oslavím v červnu.

Jak vypadám?
Jsem vyšší hubené postavy.
Barva vlasů: černá
Barva očí: modrá


Koníčky:

Čtení knih, filmy, The sims 2/3, hudba, sport, počítačové hry, mezi mé koníčky patří také grafika.....

Jakou poslouchám hudbu?

Všechno možné, ale jediné co nějak moc nemusím je metál.

Oblibené sporty: atletika, různé hry s míčem, hokej....

Jaké čtu ráda knihy?

Nějaké tajemné, fantasy, třeba i romány, sci-fi, historie...


Oblíbené filmy:

No tak to bude těžké, protože těch je opravdu hodně, tak alespoň pár sem jich napíšu... :)

Iron man 2, Avatar, Sherlock Holmes, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Van Helsing, Transformers, Na doraz, Toy Story, Austrálie, Smrt čeká všude, Postradatelní, Casino Royale (James Bond agent 007), X- men, Batman (Temný rytíř), Spiderman, Superman se vrací, Alenka v říši divu, Lví král, Princezna Mononoke, Noc v muzeu, Doba ledová, Madagaskar, Hledá se Nemo, Příběh žraloka, Pach krve ( pach krve doporučuji jen 1 a 2 díl!), Disturbia, Nezvratný osud, Underworld, Feťáci, Princ z Persie písky času, Rocky, Těžká váha, Kiss kiss bang bang, Lovci pokladů, 60 sekund, Jurský park, Zlatý kompas, Most do země Terabithia, Kronika rodu Spiderwicku, Zatím spolu, zatím živí, Mission Impossible, Rambo, Terminátor, Vetřelec, Predátor, Taxi taxi, Tropická bouře, Deník princezny, Past na rodiče, Ztroskotalá láska, Protivný sprostý holky, Příbeh rytíře... Dále už nevím, jak jsem psala je jich moc... :)

Jinak mé oblíbené žánry jsou: Sci-fi, Akční, Fantasy, Komedie, Romantické, Krimi, Animáky jsou taky super :), Muzikály, Válečné, Historické, Western, některé Thrillery, no a taky i Horory, možná i Drama...

Dále už ani nevím, co bych Vám o sobě napsala... Takže pokud máte na mě nějaké dotazy, tak se klidně zeptejte, ráda Vám odpovím! :)

Blbá nálada...

26. dubna 2011 v 19:55 | Lenča |  Novinky
Ahoj, rozhodla jsem se napsat další normální článek.

Velikonoční prázdniny jsem si zrovna moc neužila, no možná čtvrtek a pátek byl super, ale jakmile jsem se v sobotu ráno probudila, tak mě nějak škrábalo v krku, no a pak mě nějak začala bolet hlava a měřila jsem si teplotu a měla jsem 37 pět a potom o něco později 38 tři.. To bylo hrozné, jak mě bolela hlava a jak jsem jí měla horkou, prostě jako by mi v ní hořelo, ale to určitě znáte, když máte horečku...Ale teď už je mi dobře, jen mě ještě škrábe v krku. No dnes jsem zůstala ještě doma, ale zítra už jdu normálně do školy. No a abych řekla pravdu, tak mám nějakou blbou náladu a teď jak byli ty prázky, tak jsem neměla na blog moc chuť... Akurát jsem v pátek přidala 2.díl komixu Velký Tony Stark a to bylo všechno.
No, budu se snažit být více aktivní...

Další díl komixu Velký Tony Stark (zkratka komixu VTS) kdy bude to nevím, protože já ho sice už napsaný měla, ale pak jsem to cele poškrtala a rozhodla se, že ten díl bude jiný, takže 3.díl nemám ještě připravený, jinak co se bude dít v těch dalších dílech, tak to už shruba vím a komix by měl mít nejspíš 10 dílů.

Zatím se mějte hezky! :)

VTS- 2.díl- Čas rychle letí

22. dubna 2011 v 21:33 | Lenča |  Komix- Velký Tony Stark
Tak a máme tady 2.díl komixu Velký Tony Stark, tak Vám přeji příjemné čtení! :)
Jinak se omlouvám za úvodní fotku, protože vím, že se mi nějak nepovedla, no příště bude jiná...


klik na celý článek...

2.díl komixu VTS ještě dnes!

22. dubna 2011 v 14:40 | Lenča |  Rychlé zprávy
Ahoj, 2.díl komixu Velký Tony Stark (zkratka VTS) bude ještě dneska, ale až později, protože musím jít ven a je tam hezky, takže určitě doma sedět nebudu... :) No 2.díl toho komixu už mám nafocený a už jen zbývá upravit fotky a přidat na blog. :)
Tak zatím se mějte hezky! Já utíkám ven! :)

The sims 2 - Sousedství pro komix VTS

17. dubna 2011 v 19:53 | Lenča |  The sims 2- fotky ze hry
Takže sousedství, ve kterém se bude odehrávat komix VTS, neboli Velký Tony Stark je už skoro hotové, jen budu ještě dělat nějaké úpravy..

Tak a tady jsou nějaké fotky:

sousedství 2 obr.1

klikněte na celý článek


Inf. o komixu VTS!

17. dubna 2011 v 10:48 | Lenča |  Rychlé zprávy
Ahoj, pokud nevíte, tak ta zkratka VTS je komix Velký Tony Stark. Včera jsem nestihla dostavět to sousedství a vidím to tak, že mi zabere ještě nějaký čas a to hlavně dům, ve kterém Tony bydlí a taky musím postavit ještě nějaké obecní pozemky , takže ten 2.díl čekejte asi příští týden ve středu nebo ve čtvrtek, no a dnes se toho pokusím postavit co nejvíce!
Tak a to je zatím vše! :)

Ahoj! :)

16. dubna 2011 v 10:29 | Lenča |  Novinky

Ahoj, takže co dnes zde můžete čekat? No, chtěla bych dneska co nejrychleji dostavět sousedství, ve kterém se odehrává komix Velký Tony Stark, který jsem se rozhodla, že bude mít zkratku VTS. No a pak bych nafotila další díl, tedy 2 díl, který bude rozhodně delší než ten 1. No a bude tam celkem dost informací a jinak ten komix on se rozjede, to se nebojte! A rozjede se asi tak od 3.dílu, ale více už neprozradím! :) Jinak chystám i další komixy, ale ještě nevím jestli je budu dělat nebo ne.. Jeden bude takový fantasy a tajemný a ten další asi sci-fi a bude z budoucnosti, no a dále zatím nevím, no budete si muset počkat.

The sims 2 - další fotky z mého hraní

13. dubna 2011 v 16:18 | Lenča |  The sims 2- fotky ze hry
Zdravím, předevčírem jsem si v The sims 2 vytvořila simku a simíka a pak jsem je nastěhovala do jednoho domu a potom jsem se rozhodla, že nafotím pár fotek..


Další fotky pod celým článkem..

Špatnej den...

10. dubna 2011 v 16:18 | Lenča |  Diary Lenči
Ahoj, myslela jsem, že dnešek bude docela v phodě, ale je vidět, že jsem se spletla, , jak jsem dneska vstala, tak mi bylo dobře, ale pak asi o dvě hodiny později mi bylo fakt blbě a musela jsem si lehnou a prostě strašně mě bolelo břicho... No hrůza, prostě mám dneska fakt špatnej den... Ale teď už mi je dobře... :) No opět se omlouvám, že jsem tu zase nic nepřidávala, ale přes týden, jak je škola, tak se na ten počítač snad ani nedostanu a když už, tak fakt jen nachvilku.. No a včera jsem tu chtěla nejdřív něco dát, ale pak jsem začla stahovat nějaké downloady, protože jsem našla nějaké další stránky, no a pak jsem hrála The sims 2, ale potom jsem nějak neměla chuť něco fotit a dát to na blog, prostě neměla jsem nějak náladu něco vymýšlet... No, ale slibuji, že se to pokusím tento týden, co teď bude nějak změnit, protože mě to štve, že ten svůj blog poslední dobou nějak zanedbávám, no a když je víkend, tak většinou mi do toho něco vleze, třeba, že se chci dívat na nějaký film, nebo chci jít ven, číst si knížku, nebo něco..
Tak zatím se mějte hezky! :)
Já se musím jít teď učit na písemku z fyziky a z němčiny, no moc se mi teda nechce, ale musím...
Dneska tady možná ještě něco přidám, ale nic neslibuji..

Neaktivita

2. dubna 2011 v 22:23 | Lenča |  Diary Lenči
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem tady nic nepřidávala, ale zase ta škola no... Takže dneska sem dávám aspoň jednu fotku svého vlastního sousedství ze hry The sims 2, ale sousedství ještě není dodělané, ale snad se vám bude líbit...

klik na celý článek