Únor 2011

Nové úpravy? Pěkně na nic!!

24. února 2011 v 14:55 | Lenča |  Diary Lenči
Ahoj, taky vás štvou ty změny na blog.cz ? Třeba mě to štve s tím zápatím a potom ještě s odkazy, protože nejdříve, jak chcete dát odkaz, tak musíte napsat nějaký text a označit si ho a pak dát teprve vložit odkaz.... Prostě předtím šli vkládat odkazy mnohem lépe! Teď je to na nic! A taky mám zaškrtnuté, že to chci bez zápatí a stejně se tam zobrazuje, prostě ty jejich úpravy mě pěkně štvou!! Doufám, že to nějak zpraví, protože si myslím, že si dost lidí zastěžovalo a taky jich chce plno kvůli těch změn skončit s blogováním.

Velký Tony Stark- 1.díl- Noc velkého daru a smutku

19. února 2011 v 16:56 | Lenča |  Komix- Velký Tony Stark
Ahoj, tak se vám zase ozývám a přináším Vám 1.díl komixu Velký Tony Stark.
Omlouvám se,že jsem tady nic nepřidávala, ale bohužel jsem toho měla hodně do školy, plno učení atd.
Těším se na vaše komentáře! :)
1.díl-úvodní foto.

Velký Tony Stark- Úvod

12. února 2011 v 22:34 | Lenča |  Komix- Velký Tony Stark
Ahoj, takže tady Vám dávám úvod komixu- Velký Tony Stark... 1.díl bude až příští týden o víkendu.
Text je stejný, ale fotka je jiná. Nejdřív jsem si myslela, že The sims 2 na svém novém PC nerozjedu a že ten komix budu muset dělat v The sims 3, ale nakonec jsem The sims 2 rozjela a ten úvod předtím jsem smazala a udělala ho znovu.

klik na celý článek

The sims 2- pár fotek z mého hraní....

7. února 2011 v 22:03 | Lenča |  The sims 2- fotky ze hry
Ahoj, tak tady jsou nějaké fotky z mého hraní The sims 2...

Simík je sice obyčejný, ale snad se budou fotky líbit.

klik na celý článek

O komixu Velký Tony Stark...

6. února 2011 v 18:01 | Lenča |  Novinky
Ahoj, moc se omlouvám, ale úvod a první díl komixu Velký Tony Stark bude až příští týden, no úvod nejspíš v pátek a 1.díl v sobotu. No a důvod je takový, že jsem si uvědomila, že ten komix nemám ještě ani pořádně připravený, a že mi chybí ještě nějáké downloady. Chci vám prozradit, že mám nápad na další komix a vytvořila jsem si simku, která bude nejspíš hlavní hrdinkou komixu, no a komix bude takový fantasy, ale více neprozradím, nechte se překvapit.

No a ještě vám chci říct, že tu rekonstrukci blogu se chystám spáchat asi o jarních prázdninách, no nevím, jak to máte vy, ale já ty jarní prázdniny mám v březnu. 

A to je asi pro dnešek vše, no možná, že sem přidám nějaké fotky z mého hraní The sims 2, ale budu muset vytvořit rubriku ( The sims 2- fotky ze hry), protože tu rubriku ani nemám, protože jsem si myslela, že to The sims 2 na svém novém PC nerozjedu, ale rozjela a to je super!
Tak já jdu zapnout The sims 2 a pokusím se nafotit nějaké pěkné fotky a pak je sem možná dám jestli budou dobré, tak se zatím mějte hezky!

Co mám v plánu?

4. února 2011 v 12:08 | Lenča |  Novinky
Zdravím! Rozhodla jsem se sem napsat co  chystám.
obrázek do článku pes.2
Chtěla bych začít dělat ten komix Velký Tony Stark, který budu dělat v The sims 2 a rovnou vám říkám, že ten Tony Stark nebude vypadat jako v tom filmu, prostě ne jako ten herec, protože já teda opravdu napodobeniny nějakých postav a celebrit moc dělat neumím. No já ho vlastně už měla a vypadal úplně jako on, ale bohužel ten download z té jedné stránky asi někdo smazal nebo jsem ho asi jen přehlédla, ale pochybuju..
No oblek Iron man bude taky jiný.. No a dneska to vidím asi jen na úvod toho komixu. Budu si ten komix ještě muset upravit a taky zabere dost času vytvořit simíky, budu taky potřebovat vytvořit sousedství a domy, no a pak příjde na řadu focení komixu a pak úprava fotek a pak přepsání na blog. Takže ten první díl bude asi až zítra. No a už brzy začnu zde přidávat downloady mé tvorby např: oblečení, simíky, domy... No a kdy bude rekonstrukce? No tak to ještě přesně nevím.. Sice nějaký dess už mám a můžu vám říct, že je růžový, ale chtěla bych zkusit udělat jiný, ale zatím mě nic nenapadá, on by byl vlastně takový jednoduchý jako tenhle, ale chtěla bych zkusit i nějaký jiný a lepší, ale zatím to moc nejde. Navíc ještě moc designy dělat neumím, ale pořád zkouším. No myslím, že na něco příjdu. Tak já jdu zapnout The sims 2 a začnu pracovat na tom komixu, tak se zatím mějte hezky!

Vaše Lenča

2.číslo časopisu LT-Magazine- 1.2.2011

1. února 2011 v 18:46 | Lenča |  LT-Magazine
Ahoj, mám tu pro vás další číslo časopisu LT-Magazine, tak snad se vám bude líbit...

klik na celý článek