Komix Condemned Criminal- 1.díl: úvod

28. srpna 2010 v 13:32 | Lenča |  Komix- Condemned Criminal

Ahoj tak tady vám dávám ten komix Condemned Criminal tenhle díl je jen takový úvod, ale je v něm hodně důležitých informací, které by jste si měli přečíst aby jste potom věděli o co vlastně v komixu jde když bude další díl...


Upozornění: Komix je z mého bývalého blogu (lenka5155) tak jsem tam na ty fotky připsala ještě svojí novou adresu svého nového blogu a fotky ještě trošku doostřila atd...


obr.1

Klikněte na celý článek...


Ethan Thomas a Rosa Thomasova jsou sourozenci. U policie pracují už 5 let a jsou nyní zkušení agenti FBI... Nyní, ale dostali docela zajímavý záhadný případ. Bylo jim řečeno, že se něco stalo v bývalém obchodním domě nebo kdysi to byla i nemocnice... Musí tam vyrazit. Byla tam totiž před tím domem nalezena mrtvola. Nikdo, ale z policajtů zatím neprohlédl vnitřek domu... No a taky musí chytit toho X-vraha který tam prý asi taky byl... Ethan Thomas společně se svojí sestrou potom vrahovi pátrají už 5 let a ví o něm jen, že se jmenuje Frederig Mongomery a že je mu 32 let a jeho popis jak vypadá to taky vědí... Vlastně jakmile nastoupili u policie tak se začali o toho vraha zajímat... Ten X-vrah je prostě tulák,zloděj a vrah... Pořád se toulá někde po domech.... Ethan a ani Rosa, ale vůbec netuší do čeho to vlastně jdou nebo do jakého případu vstupují... Oba brzy zjistí, že udělali docela velkou chybu.

obr.3
Ahoj jmenuji se Ethan Thomas a jsem agentem FBI. Je mi 28 let. Mám ještě svojí o rok mladší sestru Rosu, které je 27 let.


obr.4
Ahoj já jsem Rosa a je mi 27 let. Jsem Agentka FBI.
obr.2
Zdravím! Já jsem šéf Ethana a jeho sestry Rosy. Je mi 52 let.
obr.5
Čau! Já jsem X-vrah, ale jinak se jmenuju Frederig Mongomery. Je mi 32 let. Moc dobře vím, že Ethan a Rosa po mě pátrají už od té doby co nastoupili u policie což už je vlastně 5 let. No a teď jsem si vyrazil do toho bývalého obchodního domu a to se ti dva budou divit a hodně co jsem si pro ně přichystal. No Ehm... Pro začátek jsem tam nechal mrtvolu kterou jsem samozřejmě sám zabil, ale taky jsem tam Ethanovi nechal menší vzkaz... No i když já to beru jako, že jsem mu tam nechal výstrahu aby nechodil do vnitř a nechal ten případ bejt! No, protože to co se děje v tom bývalém obchodním domě poslední dobou za divné tajemné věci tak za to nejsem zodpovědný! Já jsem jen tulák,vrah a zloděj to je vše! No, ale ty divné tajemné věci co se tam dějí tak jsem z nich už párkrát málem dostal infarkt. No prostě dějí se tam divné věci! No vsadím se, že Ethan s tím bude mít taky potíže s těmi záhadnými výjevy co jsem viděl... Jeho sestra Rosa ta s tím teda moc mít potíže nebude, protože ona tam s ním do toho domu stejně možná ani nepůjde... Bude mu určitě jen radit a pomáhat přes mobil nebo mu i něco najde na počítači když to bude potřebovat... Jestliže Ethan vleze do vnitř do toho domu tak ne jenom, že mě bude muset chytit, ale taky bude muset vyřešit ty podivné věci co se v tom domě dějí! Tak jsem teda zvědav jak to zvládne!

Konec prvního úvodního dílu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuCka Sbéčko LuCka Sbéčko | Web | 28. srpna 2010 v 19:01 | Reagovat

Zajímavé =) Těším se na další díl :-)

2 Lenča Lenča | Web | 28. srpna 2010 v 19:13 | Reagovat

[1]: Děkuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama